Bıttım Sabunu Siparişi Verin

 85,00
-41%
 170,00  100,00
-55%
 370,00  165,00

Bıttım Sabunu

Bıttım Kremi

 50,00

BITTIM SABUNU FAYDALARI

BITTIM SABUNU KULLANIM ALANLARI

Bıttım sabunu mantar, egzema, sedef, saç dökülmesi, kepek gibi bir çok cilt hastalığının tedavisinde kullanılmaktadır.

BITTIM SABUNU HAKKINDA

Bıttım Sabunu Nasıl Alınır?

Bıttım sabunu tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayacak gramajlarda kalıplar halinde kesilerek satışa sunulmaktadır. Sabundan elde edilmek istenen beklentilerin yerine gelmesi adına, ürünün yerel satıcılardan tedarik edilmesi oldukça önemlidir. Sahte ürün kullanmanız halinde hiçbir yarar sağlanamayacağı gibi, cebinizden boş yere para harcamış olursunuz. Bu sebeple internet üzerinden vereceğiniz siparişlerde ürünün yerel tedarikçilerden temin edildiğinden emin olmalısınız.

Bıttım Sabunu Nasıl Kullanılır?

Bıttım sabunundan beklenilen yararın sağlanması için, ürünün sürekli ve düzenli bir şekilde kullanılması gereklidir. Saç bakımı amacıyla kullanıldığında saç ıslatılarak köpürtülene kadar sürmek ve parmaklarla kafa derisine masaj yapmak gereklidir. Bu sayede saç diplerine kadar nüfuz eden bıttım sabunu yağı, saçların beslenerek doğal ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar. Katı Sabunlar doğal bıttım sabunu yeşil el yapımıdır. Ekşi sözlük bıttım sabunu hakkında bazı bilgileri bulabileceğiniz ve bizi teyit edeceğiniz web sitesidir.

Bıttım Sabunu İçeriğinde Ne Var?

Herhangi bir katkı maddesi veya kimyasal kullanılmadan geleneksel yöntemlerle yapılan bıttım sabununun, yapım aşamasında sadece su kullanılmaktadır. Siirt yöresinde yetişen ve aşılanmadan yabani bir şekilde gelişen fıstığın yağından el emeği ve geleneksel yöntemlerle yapılır. Bıttım sabunu içeriğinde bulunan, antiseptik maddelerle saç ve birçok cilt hastalığında güven içerisinde kullanılabilen bir üründür.

Bıttım Sabunu Fiyatı?

El emeği ile uzun süreçlerden geçirilerek yapıldığından dolayı, emsal sabunlara oranla daha pahalı bir üründür. Fakat kimyasallarla üretilen birçok ürüne göre daha kısa sürede etki göstermesi, ürünün fiyatını daha cazip kılmaktadır. Günümüzde birçok internet sitesi tarafından farklı fiyatlarla satışa sunulan bıttım sabunu, yöresel tedarikçilerden çok uygun fiyatlarla sipariş edilebilmektedir. Özel bittim sabunu fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için bıttım sabunu satın al sayfamıza göz atınız.

Bıttım Sabunu Nereden Alınır?

Tüm aşamalarında yoğun insan emeği bulunan nadide bir organik üründür.  Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen doğal bıttım sabunu internet üzerinden verilen siparişlerle veya doğal ürünlerin satıldığı aktarlardan alınabilmektedir. Beklenilen etkinin kısa sürede elde edilmesi ise, ancak orijinal bıttım sabunu kullanımıyla mümkün olmaktadır. Bu sebeple siparişlerin yöresel tedarikçilerden yapılması oldukça önemlidir.  Bıttım sabunu mardin’de botan sabunu olarak bilinmektedir. Türkiye’de fıstık diyarı olarak bilinen Antep fıstığı ve Siirt fıstıklarının yanı sıra yabani fıstık olarak bilinen bıttım meyvesi’nin en yoğun bulunduğu bölge olan Siirt yöresi ise Siirt bıttım sabunu‘na sahiplik yapmaktadır. Siirt bıttım sabunu yüksek ısıda kaynatılarak hazırlanmaktadır.

Ödemeyi Nasıl Yapıyoruz?

Bıttım sabunu siparişlerinizi internet üzerinden hizmet veren tedarikçilerden yapıyor olmanız halinde kapıya teslim kargo yöntemiyle ürüne oldukça kolay sahip olabilirsiniz. Güvenilir internet sitelemizde yer alan havale eft sistemi veya kapıda ödeme sistemlerinden birini tercih ederek sipariş verebilir 2-3 gün içerisinde ürünlerinizi vermiş olduğunuz adresten teslim alabilirsiniz

Gönderimi Nasıl Yapıyorsunuz?

Bıttım sabunu siparişlerinizi internet üzerinden hizmet veren tedarikçilerden yapıyor olmanız halinde kapıya teslim kargo yöntemiyle ürüne oldukça kolay sahip olabilirsiniz. Güvenilir internet sitelerinde yer alan kredi kartıyla ödeme sistemi veya kapıda ödeme sistemlerinden birini tercih ederek sipariş yapabilir, 2-3 gün içerisinde ürünlerinizi vermiş olduğunuz adresten teslim alabilirsiniz

Hasar görmüş veya yanlış bir ürün alırsam ne yapmalıyım?

Tüm ürünler tüketici hakları yasası gereği zamanı geçirilmeden iade edilebilmektedir. Ürünün yanlış sipariş edilmesi veya deforme olmuş ürünlerin iadesi mümkündür. Bu tür durumlarda tedarikçi firma ile irtibata geçmek ve ürünle ilgili sorunları bildirmek mağduriyetinizin giderilerek yeni ürünlerinize kavuşmanızı sağlayacaktır.

Müşteri Yorumları