Toptan Bıttım Sabunu

Toptan bıttım sabunu tedarik etmenin en güvenilir yolu, yöresel ürün satıcısı firmalarla veya kendisini kanıtlamış tedarikçilerle iletişim kurmaktır. Aksi takdirde kişisel bakımınızla ilgili beklentilerinizin istediğiniz düzeyde gerçekleşmesi ihtimal dışı olacaktır. Bıttım sabunu yöre insanları tarafından geleneksel yöntemlerle ve el emeğiyle üretilmektedir.

İçerisinde hiçbir katkı maddesi olmaması ve kimyasal katkılara ihtiyaç duyulmadan üretilmesi, bıttım sabununun en önemli özelliğidir. Genellikle Siirt ve Mardin yöresinde yetişen yabani fıstık ağaçlarının meyvelerinden elde edilen bıttım sabunu, kişisel bakım ve sağlık sorunlarına yönelik olumlu etkileri sebebiyle bir hayli popülerdir.

Toptan bıttım sabunu almanızı gerektirecek en önemli sebep, bu sayede düzenli ve periyodik kullanımı kesintisiz olarak yapabilecek olmanızdır. Yaklaşık 2 kg civarında bıttım sabunu sipariş etmeniz ve düzenli bir şekilde kullanmanız, cilt ve saçlarınızdaki sorunların bütünüyle yok olmasını sağlayacaktır. Bıttım sabunu birkaç defalık kullanımlarda herhangi bir etki göstermez. Bu sebeple kullanıcıların büyük bir bölümü toptan sipariş vererek uzun süreli kullanımı tercih etmektedir. Fakat siparişlerinizi verirken dikkat etmeniz gereken husus, sahte ürünlerden uzak durmak olmalıdır.

Orijinal Bıttım Sabunu Nasıl Anlaşılır?

Toptan bıttım sabunu sipariş etmeniz halinde ürünün orijinal olduğundan emin olmalısınız.  Orijinal bıttım sabunu, üretildiği fıstıkların rengine yakın, koyu sarı ve koyu yeşil renklere sahiptir. Siparişlerinizi yöresel ürün satıcılarıyla irtibatlı tedarikçilerden vermeniz halinde tüm cilt ve saç sorunlarından kurtulmanız mümkün olacaktır. Bıttım sabunu mikrop kırıcı ( antiseptik) özelliği sebebiyle ciltte meydana gelen birçok sağlık sorununun çözümüne önemli katkılar sağlamaktadır.

Bıttım Sabununun Faydaları

Toptan bıttım sabunu sipariş vermeniz halinde daha uygun fiyatlarla sipariş verebilir, uzun süreli kullanım sayesinde de, tüm saç ve cilt sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Düzenli bıttım sabunu kullanımı,

  • Saçlarda kırılma, kepek, dökülmenin önlenmesi
  • Ellerde ve yüz bölgesinde oluşan akne ve sivilcelerin tedavisi
  • Mantar ve sedef hastalıklarının tedavisi
  • Saçlardaki beyazlamanın önlenmesi gibi birçok sorunda güvenle kullanılabilen bir üründür.

İnternet sayfamız üzerinden toptan siparişlerinizi vermeden önce ürünün tüm özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi talep edebilir, uygun fiyat ve ödeme avantajlarından faydalanarak organik ürünlerimize sahip olabilirsiniz.